Wystawcy

Nokturnia

ręcznie wypalane i malowane drewniane pudełka, akcesoria oraz szkatułki. Motywem przewodnim jest baśniowość, geometria, świat zwierząt i roślin.

DOLLA ART

Odmień swoją odzież z naszywkami od dollaART. Stwórz własne kolorowe kompozycje ze swoimi ulubionymi motywami z mangi/anime i pokaż innym co na prawdę lubisz.

FANTASY(JNE) BAJERY

Fantasy(jne) Bajery to kram który oferuje fantastyczne bajery, z wzorami od czaszek, przez smoki i rycerze aż do jednorożców i wróżek, kielichy i kufle , kubki z porcelany, breloczki, zegary, puzzle, ozdobne czaszki, figurki , noże i scyzoryki.

RED PANDA

Red Panda to kram z szerokim wyborem gadżetów związanych z fantastyką. Znajdziecie tu między innymi akcesoria do cosplayu, kości do gier RPG, artykuły handmade, wyroby z drewna, pluszaki i wiele innych.

GI BAS ART


W oprawie z czystej miedzi zamykamy magię i wyjątkowość kamieni, aby naszym zachwytem, radością tworzenia oraz pozytywną energią dzielić się z Wami.

NAJIRO craft & art

W Najro Craft & Art zajmujemy się tworzeniem ręcznie robionych ozdobnych opasek, rogów oraz elementów kostiumów. Dodatkowo znajdziecie u nas duży wybór uszek na opaskach i ogonków.

SINSITRA

Sinsitra zaprasza na swoje stoisko! Znajdziecie tu różne małe gadżety typu naklejki, pocztówki i przypinki, trochę większe takie jak torby czy kubki – wszystko według własnego projektu – i przede wszystkim: autorski komiks „Przygody Krysi” o bardzo głodnym goblinie (o imieniu Krysia)! Gobliny, wampiry, kwiaty i borsuki – dla każdego coś się znajdzie.

PLANETA CZYTELNIKA

Planeta Czytelnika to miejsce które, pokocha każdy książkoholik! Na naszym stoisku znajdziecie powieści grozy, fantasy, science ficition, historie alternatywne oraz liczne gadżety książkowe! Prócz naszych publikacji nie zabraknie nowości wydawniczych innych wydawnictw między innymi Wydawnictwo IX, Alegoria, SQN, Abyssos, powieści Thomasa Arnolda, nie zabraknie też publikacji self publisherów!

MALARIA ART

Zapraszam do odkrywania fantastycznych światów, pełnych sennych wizji, tajemnic i zagadek. Unikatowa wystawa digital art stworzona przez Michała Danielewicza AKA Malaria Art oraz stoisko firmowe Malaria Art. Niezwykle rzadka okazja do zakupu obrazów, pocztówek, zakładek, kubków a nawet puzzli z pracami Malaria Art. Sprawdźcie prace już teraz na stronie internetowej, Facebooku i Instagramie.