Nasi Partnerzy

KH HIRD

Klub Historyczny Hird jest grupą rekonstrukcyjną działającą na terenie
Kielc i okolic nieprzerwanie od 2004 roku. Przez nasze szeregi przewinęło się
kilkudziesięciu pasjonatów historii. W sile kilkunastu osób staramy się jak najwierniej
odtwarzać kulturę materialną i duchową Słowian i Wikingów z okresu IX-XI wieku.

SEMPER FIDELIS RES PUBLICAE

Odtwórstem historycznym zajmujemy się bez mała od 15 lat, głównie zajmują nas czasy Rzeczpospolitej Obojga Narodów doby XVII wieku i powstania styczniowego.

BORED GAMES

Bored Games to polska spółka akcyjna zajmująca się tworzeniem, produkcją i dystrybucją gier planszowych. Chcemy aby nasze gry były wyjątkowe. Pozwalały nie tylko świetnie spędzać czas na zajmującej i emocjonującej rozgrywce, ale aby opowiadały również ciekawą i zajmującą historię.

KUFEREK Z PLANSZÓWKAMI

Nasi animatorzy mają na swoim koncie cały szereg udanych realizacji planszówkowych. Zapraszamy na nasze wydarzenia. Mamy nadzieje że sprostają oczekiwaniom zarówno rodziców z dziećmi jak i doświadczonych planszówkowiczów.

PIĘĆ ASÓW

Jestem Marcin. Od lipca 2021 roku prowadzę w swoim mieście Pińczowie Klub Gier Planszowych i Karcianych „Pięć aSÓW”. Zapraszam!

PLANSZÓWKOWE TRELE SCOVRONA

Można powiedzieć że jestem pasjonatem gier planszowych (bardziej maniakiem, ale niech będzie że to jednak pasja, a nie mania). W wolnych chwilach przepycham pionki, stawiam klocki i przerzucam kostki widłami po planszy. Najbardziej przyciągają mnie gry z negatywną interakcją, gdzie każdy każdemu skacze do gardła i jest złośliwy do bólu, oraz kooperacje z wciągającym tematem pozwalającym wręcz fabularyzować wydarzenia z rozgrywki w późniejszych opowieściach o partii. Za czym nie przepadam w grach planszowych, to niepotrzebne w żaden sposób nie wytłumaczone przekomplikowanie zasad i mechanika nie dopasowana do rodzaju gry.

KONSORCJUM NAUKOWO-EDUKACYJNE

W 2017 roku powstało Konsorcjum Naukowo-Edukacyjne, które tworzą głównie placówki oświatowe, fundacje, stowarzyszenia, spółki działające w obszarze nauki, kultury, sportu i zdrowia.

Jest to pionierskie przedsięwzięcie w skali Polski. Pokazuje efektywną drogę konsolidacji niepublicznego szkolnictwa. Zasadniczym celem Konsorcjum jest wspólna praca nad jakością procesu kształcenia oraz prowadzenie wspólnych badań na rzecz nauki i na rzecz środowiska gospodarczego. Wymiernym efektem powyższego jest bogata i dostosowana do wymogów rynku oferta dydaktyczna obejmująca ponad 100 kierunków studiów podyplomowych oraz ponad 1000 kierunków kursów i szkoleń.

PIZZERIA U DOMINIKA

Szukasz smacznej pizzy? Idealnie trafiłeś!
U Dominika oferujemy najlepszą pizzę w mieście! 

Nie wierzysz nam? Zamów już teraz i przekonaj się sam!

Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS

Szukasz elastycznego rozwiązania edukacyjnego dopasowanego do swojego trybu życia?

Dołącz do nas – jesteśmy całkowicie bezpłatną szkołą, która odpowiada na Twoje potrzeby.